KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103060
nr 1510 3060
Ada A Nilsson, "Snuspaus". Signerad. Olja på duk. Bildmått: 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:52:46
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer